Automobilio atrakinimas

AVARINIS ATRAKINIMAS Automobilio durelių užsitrenkimas ar raktų pametimas yra dažnai pasitaikanti problema automobilių savininkams. Raktai būna tiesiog pametami, paliekami automobilio viduje arba sulaužomi.

Ne retai žmonės daro klaidą bandydami savarankiškai atrakinti mašiną. Tačiau nepatyrusiems klientams bandant atrakinti transporto priemonę dažnai ji arba jos atrakinimo elementai yra pažeidžiami. Tokiais atvejais pirmiausiai rekomenduojame skambinti avarinio atrakinimo meistrui ir pasikonsultuoti dėl esamos situacijos. Jei yra galimybė specialistas patars kaip atsirakinti automobilį.

PAGRINDINĖS UŽSITRENKUSIO AUTOMOBILIO PRIEŽASTYS

Užsitrenkusių automobilio durų pagrindinės priežastys yra: spynų gedimai; pamesti raktai; naudojami netinkami raktai; raktai palikti užsirakinusio automobilio viduje; pažeisti raktai ar užraktas, užšalusios spynos ar pavogti raktai.

Kad ir kokios būtų priežastys, pirmiausiai siūloma susisiekti su raktininku – avarinių atrakinimų specialistu ir išspręsti problemą. Jeigu neturite atsarginio rakto, rekomenduojame jį pasigaminti ir taip ateityje išvengti užsirakinusių durų problemos.

 

PATARIMAI, KAIP IŠVENGTI UŽSIRAKINUSIŲ DURŲ PROBLEMOS

Užsitrenkusios automobilio durys yra nemaloni patirtis kiekvienam žmogui. Dėl šios problemos galime prarasti brangų laiką ir pinigus. Norėdami užkirsti kelią šioms situacijoms siūlome pasinaudoti šiais patarimais:

  • Turėkite atsarginį raktų rinkinį, kurį laikykite atskirai nuo pagrindinių raktų;
  • Naudokite specialius raktų pakabukus. Jie padeda surasti pamestus raktus pagal garso signalą arba parodo jų vietą žemėlapyje;
  • Sutepkite spynas. Prieš žiemos sezoną rekomenduojame sutepti durų spynas tam skirtu tepalu;
  • Spynai atrakinti naudokite raktą. Rekomenduojame kartais atrakinti spyną raktu, o ne valdymo pultu. Toks veiksmas neleis spynos mechanizmams būti paveiktiems korozijos.

Jei kada nors susidursite su užsitrenkusio automobilio durų problema, nepanikuokite. Kiekviena problema turi savo sprendimą. Rekomenduojame skambinti profesionaliam avarinio atidarymo meistrui, kuris saugiai ir lengvai atrakins jūsų automobilį.

Susidūrėte su avarinio atrakinimo problema skambinkite mums +370 614 02500