AVARINIS ATRAKINIMAS UKMERGĖJE

 

Neretai pasitaikančios situacijos, kuomet žmogus pameta raktus ar pamiršta kur juos padėjęs arba neatsirakina namų durys užsikirtus spynai, negalime patekti į savo namus (butus) ar užstringame jų viduje. Taip pat dažnai pasitaiko, kai automobilio raktams esant automobilio viduje, užsitrenkia automobilio durelės. Kad ir kokios nemalonios minėtos situacijos, tačiau mūsų specialistai pasirengę suteikti avarinio atrakinimo paslaugas, operatyviai ir kokybiškai išspręsti problemas susijusias su spynų atrakinimu ir taisymu.

Paminėtina, jog norint išvengti papildomų nesklandumų ir išlaidų, sugedus durų spynai, nereikėtų mėginti durų atidaryti patiems, buitinėmis priemonėmis. Dažna situacija, kuomet žmonės negalėdami atidaryti durų mėgina išspręsti šią problemą patys, o tik po to kreipiasi specialistus. Deja, bet tokiais atvejais randame pažeistas spynas ar kitas jų detales, kurias prireikia keisti naujomis. Atkreiptinas dėmesys, jog automobilio atrakinimas yra procesas reikalaujantis specialių žinių ir įrankių, todėl esant tokioms situacijoms siūlome Jums nedelsiant kreiptis į mūsų specialistus ir skambinti telefonu Nr. +370 614 02500. Avariniu būdu atrakiname automobilių, namų, butų, garažų, šarvo, seifų ir kitų patalpų duris.

Į Jūsų pagalbos poreikį visuomet reaguojame operatyviai ir stengiamės kuo greičiau išspręsti problemą. Atvykę į vietą, atrakiname užsikirtusias duris. Atvejais, kai yra pažeistos spynos jas išmontuojame, perrenkame ir pritaikome naują raktą arba montuojame naują durų spyną.

Nors esame įsikūrę Ukmergėje Kauno g. 16A, tačiau avarinis atrakinimas galimas Ukmergėje, Širvintose, Molėtuose, Anykščiuose ir rajonuose.

avarinis atrakinimas ukmergeje

AVARINIS ATRAKINIMAS

+37061402500

AVARINIS ATRAKINIMAS UKMERGĖJE

SKAMBINKITE TELEFONU: +370 614 02500