Automobilių raktų gamyba

Kada reikia gaminti naują automobilio raktą?

Automobilio raktas gaminamas tuomet, kai pametamas vienintelis raktas arba žmogus turi tik vieną raktą ir nori pasigaminti atsarginį. Norint išvengti didesnių išlaidų žmonėms pagaminame antrą automobilio raktą ir jį pririšame prie automobilio.

Ką daryti pametus automobilio raktus?

Automobilio rakto gamyba žmonės dažniausiai susirūpina tuomet kai pameta raktus. Pametus raktus į automobilį neįmanoma patekti ir jo užvesti. Tai problema, bet ji yra išsprendžiama. Pirmiausia mūsų darbuotojai atrakins užsitrenkusį automobilį, tuomet pagal spyną arba kodą pagaminsime naują automobilio raktą. Pagaminus raktą jį priprogramuosime (pririšime) prie automobilio. Šias paslaugas atliekame Ukmergėje ir kituose miestuose pagal susitarimą.

Kokius automobilių raktus gaminame?

Gaminame visų tipų automobilių raktus Ukmergėje. Galimi automobilių raktų tipai:

  • Paprastas raktas. Raktas be transponderio (čipo). Be valdymo.
  • Raktas su transponderiu (čipu). Be valdymo
  • Pinas raktas. Raktas su transponderiu ir valdymu
  • Smart raktas. Beraktės sistemos raktas valdomas nuotoliniu būdu.

Kur gaminame raktus automobiliams?

Raktus automobiliams gaminame Ukmergėje. Adresu: Kauno 16A, Ukmergė. Tel: +370 673 45668. Taip pat atvykstame ir kitus miestus pagal individualų susitarimą.

Automobilio raktas, automobilio raktai, raktų pririšimas, raktų programavimas, čipavimas, raktų gamyba, mašinų raktų gamyba, audi raktų gamyba Ukmergė, Volvo raktai gamyba, Bmw raktai gamyba