Kas yra raktų programavimas?

Seniau automobilio variklį užvesti buvo nesunku, tereikėjo tiesiog įkišti raktelį į uždegimo spynelę, pasukti jį, o tada starteris iš karto užvesdavo jūsų automobilį. Tai buvo laikai, kai automobiliai buvo labai paprasti, juose nebuvo elektronikos, priešingai nei šiandien. Šiais laikais visi turi automobilius, ir nieko keisto – motorinės transporto priemonės yra geriausia susisiekimo priemonė. Tačiau dėl nuolatinio automobilių poreikio ir nuolat kylančių jų kainų kai kurie „beviltiški“ žmonės stengėsi pasipelnyti juos vogdami, o tai paskatino papildomų ir naujoviškų priemonių, skirtų užkirsti kelią automobilių vagystėms, poreikį.

avarinis atidarymas ukmerge
Avarinis atidarymas Ukmerge

Viena iš šių naujovių apima specializuotos mikroschemos (čipo, transponderio), pagamintos iš anglies pluošto, sukūrimą. Sukurtas 1996 m. ir dabar populiarus daugelio automobilių gamintojų, tai elektroninis transponderis (čipas), užtikrinantis, kad transporto priemonės neužsives, jei transponderis nebus aptiktas. Net jei raktelis ar panašus objektas yra uždegimo spynelėje ir spynelė bus pasukta, be transponderio automobilio nepavyks užvesti. Nors šis saugumo elementas yra labai efektyvus apsaugant jūsų automobilį, tačiau jis sukelia daug problemų jei pametate raktus.

Daugeliu atvejų pamestų raktų ir užrakintų automobilių problemą galima išspręsti tiesiog kreipiantis į raktininkų paslaugas teikiančius žmonės. Tačiau dėl šiuolaikinių technologijų naujovių, net jei automobilį atidarysite avarinio atidarymo pagalba, jūsų automobilio gali nepavykti užvesti. Atidarius automobilį ir pritaikius raktą pagal spyną, jo nepavyks užkurti kol automobilio raktas nebus priprogramuotas prie automobilio imobilaizerio sistemos. Tokiais atvejais nepakaks įprastų raktininko paslaugų, prireiks raktininko, kuris siūlo automobilio raktų programavimą.

Rakto programavimas

Automobilio rakto programavimas – tai iš anksto nustatyto tuščio transponderio programavimas naujame automobilio raktelyje, kad jis atitiktų esamus jūsų automobilio nustatymus ir leistų užvesti automobilį. Dažnai žmonės raktus užsisako automobilių oficialiuose atstovybėse, deja atstovų kaina ir laikas ne visuomet netinkama klientus, todėl jei jums reikia greitai užprogramuoti automobilio raktą už priimtiną kainą mūsų raktų gamybos dirbtuvė „Ukmergės raktų centras“ Jums pagelbės. Mes greitai atidarysime jūsų užsitrenkusį automobilį, pritaikysime raktą pagal spyną ir priprogramuosime tinkamą raktą jūsų automobiliui. Mes garantuojame, kad kiekvienas mūsų priprogramavimas raktas ne tik puikiai tiks jūsų automobilio markei ir modeliui, bet ir atitiks visas gamintojo nustatytas specifikacijas. „Ukmergės raktų centras“, turi prieigas prie oficialių automobilių gamintojo ir prekybos atstovų PIN kodų, ir savo darbus atlieka su oficialia licencijuota programinę įranga.

automobiliu raktu gamyba

Automobilių raktų programavimas Ukmergėje +370 673 45668